Düzenleyen Kurum: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Radyoloji Anabilim Dalı

Kurs Merkezi: Swissotel Ankara
Yıldızevler Mahallesi, Jose Marti Caddesi No: 2, Çankaya, Ankara
Kurs Swissotel Anatolia Balo Salonlarında gerçekleşecektir.

 

Kurs Tarihi: 5 – 6 – 7 Nisan 2018

Kurs Dili: Kurs resmi dili Türkçedir.

İzinler : Kurs katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek izin yazıları, Kurs Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Talepler için lütfen ckbt@serenas.com.tr e-posta adresinden bağlantıya geçiniz.

İptaller : Kayıt ve konaklama ücretlerinde 02 Mart 2018 tarihine kadar yapılacak iptallerde ücretin tümü iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler kurs bitiminden sonra gerçekleştirilecektir.

Yaka Kartları : Kurs kaydını yaptıran tüm katılımcı ve ticari firma temsilcilerine yaka kartı dağıtımı kayıt ve danışma masasından takdim edilecektir.

Katılım Sertifikası : Kursa katılmış olan tüm katılımcılara ve ticari firma temsilcilerine kurs katılım sertifikası 6-7 Nisan 2018 tarihinde kayıt ve danışma masasından dağıtılacaktır. Bu tarihten önce ayrılacakların, posta adreslerini kayıt ve danışma masasına bildirmeleri ya da bir başkasının alabilmesi için yazılı yetki vermeleri rica olunur.

Kurs Kayıtları : Kurs kayıt kontenjanı 500 katılımcı ile sınırlandırılmıştır. Kontenjan sınırlaması olması nedeniyle kurs kayıtlarının bir an önce yapılması önemle rica olunur.

Beni Haberdar Et

Adınız
E-posta Adresiniz*